Зелената партија ДОМ на сите верници од христијанска вероисповед им го честита големиот верски празник Велигден, ден на Христовото воскреснување, кое секогаш ни дава надеж и верба во надминувањето на страдањата, верба во победата на животот врз смртта и верба во обновата на добрината, моралот и на човечкото достоинство.

181237200 498983034620038 7775123251634048181 n

 Ви посакуваме овој Велигден да го прославите со своите најблиски во слога, мир, љубов и радост, со почитување на здравствените мерки за заштита од корона пандемијата.

Одбери јазик

mkendefrsqtrsrnl

Пребарување

Контакт

ДЕМОКРАТСКА ОБНОВА НА МАКЕДОНИЈА - ДОМ 

ул. Даме Груев бр.5, зграда 1, влез 2, кат Мезанин
1000 Скопје, Република Македонија

Телефон 02/5112-900

Фах.        02/5112-900

e-mail: dommakedonija@yahoo.com

Претседателка: Маја Морачанин  
e-mail: m.morachanin@yahoo.com
тел: 02/5112-900 02/3224-150

Службено лице за посредување со информации од јавен карактер:
Билјана Крстевска
тел. 071 344 544
e-mail: biljana.krstevska80@gmail.com

Социјални медиуми

Анкета