80839459 2855412527811217 5077033342558273536 o

Зелената партија ДОМ им ги честита Божиќните празници на граѓаните од православна вероисповед, со желби за добро здравје, среќа и благосостојба. Овие празнични денови нека го исполнат со хармонија, љубов и радост, секој дом. Нека бидат поттик за хуманост, толеранција и солидарност во општеството.

Среќни Божиќни празници!

Одбери јазик

mkendefrsqtrsrnl

Пребарување

Контакт

ДЕМОКРАТСКА ОБНОВА НА МАКЕДОНИЈА - ДОМ 

ул. Даме Груев бр.5, зграда 1, влез 2, кат Мезанин
1000 Скопје, Република Македонија

Телефон 02/5112-900

Фах.        02/5112-900

e-mail: dommakedonija@yahoo.com

Претседателка: Маја Морачанин  
e-mail: m.morachanin@yahoo.com
тел: 02/5112-900 02/3224-150 

Социјални медиуми

Анкета