DOM zname 1

ДОМ им ги честита Бадник и Божиќ на сите граѓани на  Република Македонија од православна вероисповед, со желби за добро здравје, среќа и бериќет.

Да ги прославиме овие празници со  радост и љубов во душата во кругот на најблиските!

Честит Бадник и Божик!

За многу години!

Христос се роди!

Одбери јазик

mkendefrsqtrsr

Пребарување

Контакт

ДЕМОКРАТСКА ОБНОВА НА МАКЕДОНИЈА - ДОМ 

 ул. Никола Вапцаров 18/1 1000 Скопје, Република Македонија

Телефон 02/5112-900

Фах.        02/5112-900

e-mail: dommakedonija@yahoo.com

Претседателка: Маја Морачанин  
e-mail: m.morachanin@yahoo.com
тел: 02/5112-900 02/3224-150 

Социјални медиуми

Анкета